Studio Urody

Podczas pobytu możecie Państwo skorzystać z usług proponowanych przez nasze Studio Urody, gdzie zatroszczymy się o piękno Państwa ciała. Szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych, nowoczesny sprzęt do pielęgnacji twarzy oraz ciała, wysokiej jakości produkty zapewnią wspaniałe rezultaty.

Oferujemy:

-programy pielęgnacyjne na twarz, np.Moc kawioru, Diamentowy lifting,  Witaminowy blask i inne,

-zabiegi na twarz z wykorzystaniem urządzeń: EXILIS, hydradermabrazji, mezoterapii bezigłowej, peelingu kawitacyjnego,

– seanse na ciało, np. Arbuzowe Orzeźwienie, Malinowy  raj, Czekoladowy Rytuał, wszystkie z wykorzystaniem kapsuły Spa z łaźnią parową oraz koloroterapią,

– zabiegi wyszczuplające i ujędrniające z wykorzystaniem urządzeń do Kriolipolizy oraz EXILIS,

– klasyczne zabiegi kosmetyczne: manicure, pedicure, depilacja woskiem, regulacja, hanna brwi oraz rzęs.

 

EXILIS jest to zabieg wykorzystujący technologię CRT (Collagen Refill Technology), która oddziałuje na włókna kolagenowe na dwa sposoby: za pomocą ciepła i fal ultradźwiękowych.

Efekty zabiegu na twarz: bezoperacyjny lifting, poprawa napięcia i struktury skóry, wyszczuplenie twarzy, redukcja zmarszczek i bruzd, wymodelowanie owalu twarzy, zagęszczenie skóry twarzy i szyi oraz odmłodzenie skóry.

Exilis  na ciało powoduje głębokie nagrzewanie tkanki tłuszczowej, co inicjuje aktywność metaboliczną i przyspiesza procesy lokalnej lipolizy. W efekcie tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Efekty terapii modelowania ciała EXILIS: redukcja objętości tłuszczu, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu oraz poprawa gęstości skóry i tkanki podskórnej.

Kriolipoliza Jest to zabieg do bezinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrażanie. Innowacyjna metoda uznana jest za jedną z najbardziej skutecznych nieinwazyjnych sposobów redukcji tkanki tłuszczowej.

Hydradermabrazja polega na połączeniu oczyszczania, peelingu i nawilżenia w jednej procedurze. Jest to nieinwazyjna metoda, odpowiednia dla wszystkich typów cery.  Pomoże ona usunąć zmarszczki, nadmierną pigmentację, przebarwienia, blizny po trądziku oraz doda nowego kolorytu cerze.

Menu